Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейт Компліт REAL OVAL RAYS XL 8.25 - ідеальний компліт для початківців та досвідчених райдерів зі стильною графікою. Дека з середнім конкейвом, вираженим носом і хвостом, професійного рівня підвіскою і колесами. Компліт підійде райдерам будь-якого рівня, а якісні компоненти допоможуть стартувати і вдосконалюватися. Розмір підвісок - 5.25, колеса 53 мм і підшипники найвищого класу забезпечують стабільність, маневреність і точність.
Характеристики:
- Дека розміром 8.25 х 32,2 дюймів ( 21 см х 81.8 см )
- Канадський клен, 7 шарів
- 53 мм колеса жорсткістю 95A
- Підшипники класу ABEC 5
- Розмір підвісок - 5.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REAL |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8.25"(21 см) х 32.2"(81.8см) |
| Довжина деки | 32.2" |
| Ширина деки | 8.0 |
| Розмір коліс | 53 мм |
| Рейтинг підшипників | ABEC 5 |
| Ширина підвіски | 8.0" |
| Рівень катання | Середній рівень |
- Ціна: 3 598 ₴


