Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейт Комплит DARKSTAR IN BLOOM FP Red/Blue 8.0" - ідеальний компліт для початківців та досвідчених райдерів зі стильною графікою. Дека з середнім конкейвом, вираженим носом і хвостом, професійного рівня підвіскою і колесами. Компліт підійде райдерам будь-якого рівня, а якісні компоненти допоможуть стартувати і вдосконалюватися. Розмір підвісок - 5.25, колеса Darkstar 52 мм і підшипники найвищого класу забезпечують стабільність, маневреність і точність.
Характеристики:
- Дека розміром 8,0 (20.3 см ) x 31,6 (80.3 см)
- Канадський клен, 7 шарів
- середній конкейв
- 52 мм колеса жорсткістю 95A
- Підшипники класу ABEC 3
- Розмір підвісок - 5.25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkstar |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8.0"(20,3 см) х 31.6"(80,3 см) |
| Колір | Красний |
| Довжина деки | 31.7" |
| Ширина деки | 8.0" |
| Розмір коліс | 52 мм |
| Рейтинг підшипників | ABEC 3 |
| Ширина підвіски | 8.0" |
- Ціна: 3 726 ₴



