Скейт Компліт ALMOST TWENTY20 FP Mlti 8.125

Скейт Компліт ALMOST TWENTY20 FP Mlti 8.125 є частиною елітної лінійки, яка готова до їзди прямо з коробки
Скейтборд ALMOST TWENTY20 готовий до експлуатації, комплект містить 7-шаровий клен з додатковим жорстким клеєм, який є найміцнішим клеєм на водній основі, і формується за допомогою преса з однією формою. Як наслідок, це надає деці більшу жорсткість, довший термін служби та кращий ефект. Спробуйте самі.
ALMOST TWENTY20 поставляється на м’яких колесах 52 мм Almost 92a. Більш м'яка формула забезпечує молодим і легким райдерам більше зчеплення і дозволяє краще кататися на поганому асфальті. А срібні підвіски Tensor до цієї суміші додадуть вам надзвичайну маневреність.
Підвіски Tensor розроблені, щоб забезпечити легкість і чуйність повороту з можливостями виконування гранд трюків та слайдів.
Характеристики:
- Дека розміром 8.125 х 31.7 дюймів ( 20.6 см х 80.5 см );
- Клен - 7 шарів;
- Колеса 52 мм жорсткістю 92A;
- Підшипники класу ABEC 7;
- Розмір підвісок - 5.25".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almost |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8.125 х 31.7" (20.6 см х 80.5 см) |
| Довжина деки | 31.7" |
| Ширина деки | 8.125 |
| Розмір коліс | 52 мм |
| Рейтинг підшипників | ABEC 7 |
| Ширина підвіски | 8.0" |
| Рівень катання | Середній рівень |
- Ціна: 3 510 ₴

