Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейт Компліт ALMOST BLUR RESIN Multi 7.75 є частиною елітної лінійки, яка готова до їзди прямо з коробки
Скейтборд ALMOST BLUR RESIN готовий до експлуатації, комплект містить 7-шарову березу з додатковим жорстким клеєм, який є найміцнішим клеєм на водній основі, і формується за допомогою преса з однією формою. Як наслідок, це надає деці більшу жорсткість, довший термін служби та кращий ефект. Спробуйте самі.
ALMOST BLUR RESIN поставляється на м’яких колесах 52 мм Almost 100a. Срібні підвіски Tensor до цієї суміші додадуть вам надзвичайну маневреність.
Підвіски Tensor розроблені, щоб забезпечити легкість і чуйність повороту з можливостями виконування гранд трюків та слайдів.
Характеристики:
- Дека розміром 7.75 х 29.2 дюймів ( 19.7 см х 74.2 см );
- Береза - 7 шарів;
- Колеса 52 мм жорсткістю 100A;
- Підшипники класу ABEC 5;
- Розмір підвісок - 5.0".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almost |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 7.75 х 29.2" (19.7 см х 74.2 см) |
| Колір | Красний |
| Довжина деки | 29.2" |
| Ширина деки | 7.75 |
| Розмір коліс | 52 мм |
| Рейтинг підшипників | ABEC 5 |
| Жорсткість коліс | 100A |
| Ширина підвіски | 8.0" |
| Рівень катання | Початковий рівень |
- Ціна: 3 510 ₴

