Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дека для скейта Powell Peralta Pro Cab Urethane 9.0 "
Нова та покращена форма Popsicle Powell Peralta, деки виготовлені на нашій Skate One China за допомогою пресів Skate One AirLam®, і використовують ту саму кленову фанеру та клей, щоб відповідати найркращим інженерним характеристикам. Вони легкі, тонкі, мають відмінну торсійну жорсткість і чіткий "поп".
Чудово підходять для початківців і професіоналів за привабливою ціною. Працюють добре на вулицях, скейт-парках, басейнах, фрістайлі, крутих даунхілів з пагорбів або просто проїздки до магазину.
Преміум якість, 7 шарів твердого кленового дерева, виготовлені правильно.
Характеристики:
- форма конкейву Medium Concave
- матеріал - канадський клен - 7 шарів
- ширина – 9.0″
- довжина – 32.95"
- База під колеса - 15"
- Ніс - 67"
- Тейл - 6.75"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powell Peralta |
| Тип | Колеса для скейтборда |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 9.0"(22.9см)х32.95"(83.7см) |
| Матеріал | Високогірний канадський клен |
| Сезон | Весна 2024 |
| Довжина деки | 32.95" |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Ширина деки | 9.0" |
- Ціна: 2 350 ₴

