Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дека для скейта MINI LOGO Peacock Feather SKATEBOARD DECK 8.0"
Ручна робота з найкращих матеріалів, Mini Logo™ є лідером галузі у виготовленні високопродуктивних дошок для скейта за доступною ціною. Дошки розробляються так виготовляються в штаб-квартирі у Санта-Барбарі, Mini Logo™ - це 35 років досвіду у виготовленні досок, щоб представити найкращі розміри, форми та якість за доступною ціною.
Характеритсики:
- K20 Mellow double kick concave з відмінним відчуттям ніг між траками.
- Сім шарів канадського високогірного клену
- Ламіновані за допомогою власних, мало напружених пресів AirLam від Skate One
- Перевірена конструкція та конкейв від Powell Peralta
- ширина – 8,0″
- довжина – 31.45"
- База під колеса - 14"
- Ніс - 6.75"
- Тейл - 6.5"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mini |
| Тип | Деки для скейтборду |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8.0"(20.3см)х31.45"(79.88см) |
| Матеріал | Високогірний канадський клен |
| Сезон | Весна 2024 |
| Довжина деки | 31.45" |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Ширина деки | 8.0" |
- Ціна: 1 498 ₴

