Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фінгерборд дерев'яний Anti Once Piece of професійний з підшипниками - це вже більш просунута версія фінгерборду. В цій версії використані тільки найкращі деталі, які дозволяють вивчати будь які трюки. Це один з кращих варіантів фінгербордів, він стає ідеальним вибором для тих, хто цінує якість без великих витрат. Розкрийте свій потенціал у фінгербордингу за допомогою цього фінгерборду, створеного для ефективного тренування та найкращого вивчення трюків.
Розмір:
34 мм х 99 мм;
Характеристики:
- Дека для фінгерборду
- Дека складається з 5-ти дерев'яних слоїв.
- Принтований низ
- Concave (поперечний вигин) - Medium
- Колеса:
- Колеса для фінгерборда з внутрішнім підшипником.
- Високошвидкісні підшипники
- Матеріал - пластик (CNC)
- Bearing lock system
- Розмір 7х4,55 мм
- Підвіски
- Підвіски для фінгерборду для фінгерборду Just Skate FB – це найкращі підвіски у своїй ціновій категорії.
- Ширина: 34 мм
- Гайки з “lock nut system” (захист від розкручування)
- Ключ
- Ріптейп - мʼякий і цупкий матеріал, який дозволить комфортно виконувати важкі трюки.
В наборі:
Фінгерборд, Riptape (наждак), ключик.
Приємного катання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фінгерборд |
| Основний матеріал | Дерево |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Колір | Синій |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 34 мм х 99 мм |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 595 ₴


