Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Flick Trix — компанія, яка виробляє якісні фінгербайки по ліцензії велосипедних компаній.
Flick Trix має більше функціональних можливостей і реалістичних деталей, які роблять ці маленькі велосипеди не тільки чудовими колекційними моделями, але й дають змогу з їхньою допомогою продумувати й опрацьовувати нові трюки.
Абсолютна металева рама, як в справжніх велосипедних брендів, яка цікава як дітям, так і дорослим як сувенір.
Комплектація:
- Фінгер BMX
- Додаткове кермо
- Викрутка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flick Trix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фінгербайк |
| Основний матеріал | Метал, Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал і Пластик |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
- Ціна: 450 ₴



