Рейл фігура для фінгерборду JustSkate Silver

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейл фігура для фінгерборду JustSkate Silver
Класичний, круглий рейл у хромовому кольорі. Висока стійкість та необхідна довжина рейлу дозволяють виконувати різноманітні комбо та ваші улюблені трюки. Головне, цей рейл можна легко розібрати і зібрати, і він завжди може подорожувати з вами, оскільки не займатиме багато місця і не буде надто громіздким.
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 5,6 см
- Ширина основи: 6 см
Комплектація:
- Сталевий рейл срібного кольору
- Ключ для того щоб зібрати рейл
- Ріптейп для стійкості рейлу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі, аксесуари |
| Основний матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 56 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 28 х 5.6 см |
- Ціна: 550 ₴


