Підвіски для фінгерборда Just Skate FB Premium Truck Revers Kingpin Teal 34 мм

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіски для фінгерборду Just Skate FB Premium Truck Revers Kingpin Teal 34 мм – це найкращі підвісок у своїй ціновій категорії.
Ці підвіски більше рохраховані на більш досвідчений райдерів, але і райдерів-початківців це буде чудовий вибір. Вони мають нову покращена форму зі зворотним кінгпіном. І одна з головних переваг - це мʼякі уретанові бушінги.
Характеристики:
- Ширина: 34 мм
- Висота: 11 мм
- Покращена форма зі зворотним кінгпіном
- Матеріал: Цинковий сплав + вісь з нержавіючої сталі
- Мʼякі якісні бушинги з уретану
- Гайки із системою Lock Nut запобігають розкручування
Комплект:
- Одна пара підвісок
- Вісім кріпильних гвинтів
- Чотири гайки з “lock nut system” (захист від розкручування)
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі, аксесуари |
| Основний матеріал | Метал |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина підвіски | 34 мм |
- Ціна: 350 ₴


