Підвіски для фінгерборда Just Skate FB Premium Truck Revers Kingpin Gold 34 мм

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіски для фінгерборду Just Skate FB Premium Truck Revers Kingpin Gold 34 мм – це найкращі підвісок у своїй ціновій категорії.
Ці підвіски більше рохраховані на більш досвідчений райдерів, але і райдерів-початківців це буде чудовий вибір. Вони мають нову покращена форму зі зворотним кінгпіном. І одна з головних переваг - це мʼякі уретанові бушінги.
Характеристики:
- Ширина: 34 мм
- Висота: 11 мм
- Покращена форма зі зворотним кінгпіном
- Матеріал: Цинковий сплав + вісь з нержавіючої сталі
- Мʼякі якісні бушинги з уретану
- Гайки із системою Lock Nut запобігають розкручування
Комплект:
- Одна пара підвісок
- Вісім кріпильних гвинтів
- Чотири гайки з “lock nut system” (захист від розкручування)
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі, аксесуари |
| Основний матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина підвіски | 34 мм |
- Ціна: 350 ₴


