Підвіски для фінгерборда Just Skate FB Premium PRO Truck Revers Kingpin Purple 34 мм

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіски для фінгерборду Just Skate FB Premium PRO Truck Revers Kingpin Purple 34 мм – це підвіски для фінгерборду які на голову вище за інші аналоги. Це покращена версія підвісок Just Skate FB Premium Truck - кращий, міцніший матеріал та півоти, які роблять підвіски ще мякішими і найбільш наближеним аналогом до справжніх скейтовий підвісок.
Ці підвіски більше рохраховані на більш досвідчений райдерів, але і райдерів-початківців це буде чудовий вибір. Вони мають нову покращена форму зі зворотним кінгпіном. І одна з головних переваг - це мʼякі уретанові бушінги та півоти.
Характеристики:
- Ширина: 34 мм
- Висота: 11 мм
- Покращена форма зі зворотним кінгпіном
- Матеріал: Цинковий сплав + вісь з нержавіючої сталі
- Мʼякі якісні бушинги та півоти з уретану
- Гайки із системою Lock Nut запобігають розкручування
Комплект:
- Одна пара підвісок
- Вісім кріпильних гвинтів
- Чотири гайки з “lock nut system” (захист від розкручування)
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі, аксесуари |
| Основний матеріал | Метал |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина підвіски | 34 мм |
- Ціна: 495 ₴


