Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поринь у світ скейтбодингу на свіжій деці Element Skateboarding.
Дека для скейта Element Star Wars Death Star Skateboard Deck 8.0" завдяки своїм розмірам, високій якості матеріалів, а також формі, підійде як для початківців так і для вже досвідчених райдерів. Дека для скейта Element Star Wars Death Star повністю універсальний скейт який ідеально підходить як для вулиць, так і для скейтпарків, пулів та рамп.
Дека Element Star Wars Death Star - це коллаборація відомої міжгалактичної франшизи з брендом Element Skateboards.
Характеристики:
- форма конкейву Medium Concave
- матеріал - канадський клен - 7 шарів
- ширина – 8,0″
- довжина – 31.75"
- База під колеса - 14.25"
- Ніс - 6.9"
- Тейл - 6.35"
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8.0"(20.3см)х31.75"(80.65см) |
| Матеріал | Високогірний канадський клен |
| Сезон | Весна 2023 |
| Довжина деки | 31.75" |
| Країна виробництва | Мексика |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Ширина деки | 8.0" |
- Ціна: 2 470 ₴

