Рюкзак VOLT Mood Indy Camp NVY

Рюкзак VOLT Mood Space&Rockets – добротний, зручний аксесуар, який підходить для щоденного використання та користування в подорожах. Дана модель має кілька відділень, що дозволяє скласти туди усі необхідні речі: учнівське приладдя, одяг, документи, і навіть ноутбук.
Рюкзак VOLT Mood виготовлений з високоякісної тканини з водовідштовхувальним шаром, який не дасть намокнути вашим речам навіть у дощову погоду! Додатково вшитий ущільнювач на дно та спинку рюкзака, тому можна безпечно носити з собою техніку та цінні речі.
Габарити рюкзака VOLT Mood підходять для будь якої авіакомпанії, як ручна поклажа. Тобто ви легко можете його брати в переліт і не переживати, чи пустять вас з ним в літак.
Легко піддається чищенню, тримає форму навіть коли пустий.
Розмір:
- Висота 37 см;
- Ширина 27 см;
- Глибина 18 см.
Місткість:
- основне відділення;
- відділення для ноутбука 14";
- бокові кишені;
- внутрішня кишеня на блискавці;
- зовнішня кишеня.
Характеристики:
- Матеріал: Polyester 600D з водовідштовхувальною обробкою;
- Матеріал спинки: 3D сітка;
- Вставка для спинки з спеціальною пінкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Синій |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип Рюкзака | Міський |
- Ціна: 350 ₴
